KONST / Litografier / Grafiskt blad 16447006
nr 1644 7006
Grafiskt blad
Lena Vik, "Fragment". Signerad, numrerad 4/60, Gicléetryck på papper med passepartout. Bildmått: 58x51 cm, yttermått inklusive ram: 73x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:27:55
22/9 22:29:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor